Väggappliquer nyrokoko
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGAPPLIQUER, nyrokoko, 1800-tal, delvis förgylld brons, rik dekor med rocailler och blommor, för 3 ljus vardera, höjd ca 53 cm
Smärre slitage, några ljushållare något sneda, borrad för el
331278
2015-09-30