Väggappliquer nyrokoko

Väggappliquer nyrokoko
Väggappliquer nyrokoko
Väggappliquer nyrokoko
Väggappliquer nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, nyrokoko, 1800-tal, delvis förgylld brons, rik dekor med rocailler och blommor, för 3 ljus vardera, höjd ca 53 cm

Smärre slitage, några ljushållare något sneda, borrad för el

331278

2015-09-30