Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JEAN LE MOAL (1909-2007), Komposition, signerad Jean le Moal, färglitografi, numrerad 60/140, papper med blindstämpel l´Oevre Gravee, 63 x 49 cm
Något gulnad
331285
2015-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här