Tadeusz Kamasa oljemålning

Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning
Tadeusz Kamasa oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TADEUSZ KAMASA (Polen, född 1924): Rast på trappa, signerad T. Kamasa, olja på duk, ca 60 x 50 cm

331292

2015-09-30