Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad och daterad T. Renqvist 60, etsning, ca 43x50 cm

Skev montering

331298

2015-09-30