Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, s.k mantel clock, 1800-tal, delvis förgylld urtavla med reliefdekor samt arabiska siffror, svärtat trä, höjd ca 27, 27 x 14 cm
Slitage
331308
2015-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här