Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, s.k mantel clock, 1800-tal, delvis förgylld urtavla med reliefdekor samt arabiska siffror, svärtat trä, höjd ca 27, 27 x 14 cm

Slitage

331308

2015-09-30