Atenienn 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATENIENN, 1800-talets andra hälft, betsad, svarvad stomme, konturerade hyllplan, höjd ca 140, 68x38 cm

Smärre sprickor och skador

331321

2015-09-30