Whistler etsning

Whistler etsning
Whistler etsning
Whistler etsning
Whistler etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES ABBOT MCNEILL WHISTLER (1834-1903), Billingsgate (Billingsgate Market), signerad och daterad i plåten, 1859, etsning, 16x23 cm

Vågigt blad

331337

2015-09-30