Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAMES ABBOT MCNEILL WHISTLER (1834-1903), Billingsgate (Billingsgate Market), signerad och daterad i plåten, 1859, etsning, 16x23 cm
Vågigt blad
331337
2015-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här