Färglitografi Albin amelin
2015-09-30
331339
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Landskap med flicka, signerad Amelin, färglitografi, ca 55 x 74 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad