Kvinnoporträtt

Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt
Kvinnoporträtt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinnoporträtt, 1800/1900-tal, signerad O. Vollarie, olja på duk, 68 x 54 cm

Lagninagar och retuscher

331341

2015-09-30