Glas 1800-tal

Glas 1800-tal
Glas 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 6 st, STARKVINSGLAS, 3 st, 1800-talets andra hälft, med slipad dekor av festonger, höjd 13 resp 10 cm

331348

2015-09-29