Väggappliquer mässing

Väggappliquer mässing
Väggappliquer mässing
Väggappliquer mässing
Väggappliquer mässing

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, mässing, 1960-tal, i form av citronkvistar, för 2 ljus vardera, höjd ca 42 cm
ÖVRIGT: Enlift uppgift inköpta på Svenskt Tenn

Slitage

331353

2015-09-30