Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER, ca 25 dlr, omkring 1900, tillverkade av grankvistar
PROVENIENS: Bråvalla Gård Norrköping, bestående av: bl.a soffor, stolar, bord, mm
Delvis med kraftiga skador
331356
2015-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här