Dockskåpsmöbler

Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, ca 25 dlr, omkring 1900, tillverkade av grankvistar
PROVENIENS: Bråvalla Gård Norrköping, bestående av: bl.a soffor, stolar, bord, mm

Delvis med kraftiga skador

331356

2015-09-30