Pierre Olofsson

Pierre Olofsson
Pierre Olofsson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): (2) Kompositioner i grönt och vitt, signerade Olofsson, 1 numrerad 77/99, färgserigrafi, 20x20 resp 15x12 cm

Fläckar

331367

2015-09-30