Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): (2) Kompositioner i grönt och vitt, signerade Olofsson, 1 numrerad 77/99, färgserigrafi, 20x20 resp 15x12 cm
Fläckar
331367
2015-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här