Paul Engdahl

Paul Engdahl
Paul Engdahl
Paul Engdahl
Paul Engdahl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL ENGDAHL (1888-1967):"Tahiti", signerad och daterad Paul Engdahl 1935, kritteckning, 31x47

331372

2015-09-30