Taklampa 1900-tal

Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKALAMPA, 1900-tal, skärm i grönt opakt glas, behängd med prismor, höjd ca 35 cm

Nagg kan förekomma

331374

2015-09-30