Wedgwood ishink

Wedgwood ishink
Wedgwood ishink
Wedgwood ishink
Wedgwood ishink
Wedgwood ishink
Wedgwood ishink
Wedgwood ishink
Wedgwood ishink
Wedgwood ishink
Wedgwood ishink

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WEDGWOOD, ishink, stengods, 1900-talets början, England, dekor med dansande flickor och festonger, lock och handtag i nysilver, höjd ca 15 cm

Slitage, sprickor

331382

2015-09-30