Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, 1 par, porslin, Kina 18/1900-tal, dekor i emaljfärger med motiv av resande krigare till häst, bär Qianlongs märke, diamter ca 33 cm

1 fat med lagning

331384

2015-09-30