Rune Person oljemålning

Rune Person oljemålning
Rune Person oljemålning
Rune Person oljemålning
Rune Person oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE PERSON (1914-1990), Kvinna med parasoll, signerad, olja på pannå, 57x71 cm

331391

2015-09-30