Peter Dahl skulptur/objekt 1968

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Utan titel, signerad och daterad Peter Dahl -68, skulptur/objekt, 22x28 cm

Nagg, slitage

331393

2015-09-30