Skåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1950/60-tal, fanér i teak, brännstämplat med Sveriges Möbelindustriförbund logotyp samt nummer 121, dörrluckor med dekorlinje, invändig inredning i ek av lådor samt flyttbara hyllplan, nedre del med lådor, beslag i mässing, benställning med profiler, nycklar medföljer, höjd ca 132, 142x41 cm
Nycklarna något böjda (fungerar)
331410
2015-09-30