Vette

Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VETTE, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 26 cm

Halsen med lagning/skada

331413

2015-09-30