Toiletteskrin 1800-tal

Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal
Toiletteskrin 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

TOILETTESKRIN, 1800-tal, inläggningar i mässing, lås, innehållande diverse glasburkar med lock i nysilver, rikt dekorerade med bladslingor, manikyrset med bl.a sax och pincett, reseskydd i skinn med Hornska vapnet under krona samt IH under krona, skrinets höjd ca 13, 20x27 cm

Enstaka delar saknas, skador

331416

2015-09-30