Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EINAR PALME, (1901-1993): Monte Carlos strandpromenad, signerad och daterad Einar Palme 1937, olja på pannå, 45x36
Smärre färgbortfall
331443
2015-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här