Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR PALME, (1901-1993): Monte Carlos strandpromenad, signerad och daterad Einar Palme 1937, olja på pannå, 45x36

Smärre färgbortfall

331443

2015-10-01