Ljusstakar 2 par
2015-09-30
331445
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, 1900-tal, koppar resp mässing, höjd 23 resp 7 cm
Kopparstakarna ursprungligen pläterade, lagning