Edwards Grube
2015-10-01
331447
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EDWARDS GRUBE (Litauen, född 1935), "Klusa Daba", monogramsignerad EB, olja på duk, 73x81 cm
Smärre färgsläpp, märke