Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 5 st, tenn, 17/1800-tal, diameter 20-22 cm

slitage skador

331480

2015-09-28