Väggbelysning 1960-70-tal

Väggbelysning 1960-70-tal
Väggbelysning 1960-70-tal
Väggbelysning 1960-70-tal
Väggbelysning 1960-70-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGBELYSNING, möjligen Italien, 1960-70-tal, förgylld metall, för 9 ljuspunkter, höjd ca 75, längd ca 140 cm

Slitage, ej funktionstestad

331489

2015-10-01