Golvurna Kina

Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVURNA, Kina, 1900-tal, kinesisk drake i rostrött och kinesiska tecken mot grå bakgrund, höjd 43 cm

Visas på Geijersgatan

Mynningsnagg

331503

2015-10-10