Dockskåpsföremål

Dockskåpsföremål
Dockskåpsföremål
Dockskåpsföremål
Dockskåpsföremål

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

DOCKOR, DOCKSKÅPSFÖREMÅL, 18/1900-tal, bestående av: 5 dockor, 2 tavlor, servis, kläder

Slitage, smärre skador

331504

2015-10-01