Cremekoppar var

Cremekoppar var
Cremekoppar var
Cremekoppar var
Cremekoppar var

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CREMÈKOPPAR, VAS, porslin, delvis Kina, 1800-tal, höjd 6-8 cm

En kopp med skada, slitage

331508

2015-10-01