Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Sappo, 1917, signerad Zorn, etsning, 20,5 x 18 cm.
LITTERATUR: Asplund 278, Hjert & Hjert 283, ZG 278

331527

2015-10-01