Sybord 1800-talets mitt

Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt
Sybord 1800-talets mitt

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SYBORD, 1800-talets mitt, Louis XV-stil, fanérad i teak, dekor i intarsia i form av blommor och blad, med låda, spegel i locket, förgyllda mässingsdetaljer, höjd ca 73, 62 x 44 cm nyckel finns

Smärre slitage, mindre sprick i lock, Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

331533

2015-10-01