Karaffskyltar pepparkvarnar fat silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARAFFSKYLTAR, 8+1 st, PEPPARKVARNAR, 4 st., FAT, silver, skyltar och pepparkvarnar stämplade London 1900-tal, fatet med kant ostämplat, diameter 14,5 cm, 8 skyltar med bladdekor och en rektangulär, text whisky, port, vodka, liqueur, vermouth, cognac, sherry, gin, en skylt blank, total vikt ca 658 g

331540

2015-10-12