Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ARMBAND, oädel metall, kaméer, skurna klassiska kvinnoprofiler av lava i olika färger, 1800-tal, längd ca 18,5 cm
Zustandsbeschreibung
Kaméer med sprickor, skador, nagg
331546
2015-10-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner