Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, enligt uppgift från Hälsingland, imitationsmåleri, smidda beslag, höjd ca 74, 112x63+29+63 cm

Slitage

331553

2015-10-02