Reinhold Ljunggren färglitografier
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Landskap med träd resp "Sekelskifte", signerade R LJunggren, 75/460 resp PT, färglitografier, 43 x 34 resp 35 x 46 cm
Litografin med trädet med fläckar
331557
2015-10-02