Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Landskap med träd resp "Sekelskifte", signerade R LJunggren, 75/460 resp PT, färglitografier, 43 x 34 resp 35 x 46 cm

Litografin med trädet med fläckar

331557

2015-10-02