Ampel sengustaviansk

Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk
Ampel sengustaviansk

Klubbat för:

5 400 SEK

7 000 SEK

AMPEL, sengustaviansk, omkring 1800, brännförgyllda beslag, kupa av vitt glas, kedjefästen i form av lejonmaskaroner, höjd 65 cm

Senare kupa, nagg och spricka, takfäste borrat för el

331562

2015-10-02