Klubbat för:
5 400 SEK
7 000 SEK
AMPEL, sengustaviansk, omkring 1800, brännförgyllda beslag, kupa av vitt glas, kedjefästen i form av lejonmaskaroner, höjd 65 cm
Senare kupa, nagg och spricka, takfäste borrat för el
331562
2015-10-02