Salongsbord 1800-talets första hälft
Valmis
2015-10-02
331563
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SALONGSBORD, senempire, Nordeuropa, fanérat med mahogny, oktogonal skiva, centralfot på tassfötter, fällbart, höjd 69,5, 116 x 115 cm
Torrsprickor, slitage, dekor- och ytskador