Salongsbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SALONGSBORD, senempire, Nordeuropa, fanérat med mahogny, oktogonal skiva, centralfot på tassfötter, fällbart, höjd 69,5, 116 x 115 cm

Torrsprickor, slitage, dekor- och ytskador

331563

2015-10-02