Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SALONGSBORD, senempire, Nordeuropa, fanérat med mahogny, oktogonal skiva, centralfot på tassfötter, fällbart, höjd 69,5, 116 x 115 cm
Torrsprickor, slitage, dekor- och ytskador
331563
2015-10-02