Dosa silver

Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, silver, invändigt förgylld, dekor med bl a musikintrument, oidentifierade stämplar, 1700/1800-tal, oval, längd 7,5 cm, vikt ca 62 g

Skador och lagningar, bucklor

331571

2015-10-03