Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSA, silver, invändigt förgylld, dekor med bl a musikintrument, oidentifierade stämplar, 1700/1800-tal, oval, längd 7,5 cm, vikt ca 62 g
Skador och lagningar, bucklor
331571
2015-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här