J van Delden oljemålning

J van Delden oljemålning
J van Delden oljemålning
J van Delden oljemålning
J van Delden oljemålning
J van Delden oljemålning
J van Delden oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

J van DELDEN (Holland, 1900-tal), hamnscen Rotterdam, signerad J v Delden, olja på duk, 60 x 100 cm

331597

2015-10-02