Handspeglar 2 st borstar 2 st

Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st
Handspeglar 2 st borstar 2 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDSPEGLAR, 2 st., en stämplad 1911 längd 37 cm, en stämplad omkrin 1850, längd 21,5 cm, graverad dekor, BORSTAR, 2 st., en rektangulär stämplad omkring 1850, en rund England 1900-talets början, KAM med silverfodral

Monogram

331600

2015-10-12