Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, ea, färglitografi/carborundum, ca 76x56 cm
Gulnader, smärre bristningar
331602
2015-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här