Antonio Clavé

Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, ea, färglitografi/carborundum, ca 76x56 cm

Gulnader, smärre bristningar

331602

2015-10-02