Maria Boczewska

Maria Boczewska
Maria Boczewska
Maria Boczewska
Maria Boczewska
Maria Boczewska
Maria Boczewska

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Blomsterlandskap, olja på duk, signerad Boczewska och daterad 1993, 170 x 240 cm

331612

2015-10-02