Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 2-delad, 1900-talets mitt, fanérad med teak, med skrivskiva och lådor, ben i ek, höjd 162, 119 x 42 cm

Smärre fanérbortfall, slitage

331613

2015-10-02