Matbord med stolar

Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, STOLAR, 3 st., bordet brännmärkt Edsbynvärken made in Sweden, 73, 120 x 80, iläggsskiva 50 cm

Slitage, smärre skador, inläggskivan med smärre fanerbortfall

331616

2015-10-02