Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak, utvikningsbar spegel, höjd 125, 92 x 40 cm

Bruksslitage

331622

2015-10-02