Soffbord
2015-10-02
331626
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets mitt, skiva i teak, svartbemålad underrede, tidningshylla, höjd ca 58, 109 x 53 cm
Bruksslitage