Bältesspännaren
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BÄLTESSPÄNNAREN, skulptur, parian, Gustavsberg, JP Molin 1864 17/3 Stockholm, 2 delar, höjd ca 80 cm, ej tillhörande piedestal medföljer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, krackeleringar, mindre/obetydliga nagg
331633
2015-10-12